Sławek Skrzeczyński

Dużo rzeczy zacząłem robić dość późno i przez przypadek. Zacząłem jeździć na nartach jako szesnastolatek, na wyjeździe, na którym miałem po górach chodzić. Pierwsze zdjęcia zrobiłem dwa lata później, podczas wyprawy na Krym. Po dwóch kolejnych szybko zdana sesja i włóczenie się stopem po Polsce zaprowadziły mnie w skały Jury i w efekcie - do boulderowych piwnic.

A jednak nie wierzę w przypadek. Wierzę w szanse, które można wykorzystać. W czasie studiów i później w szkole fotograficznej, pracując w sklepie górskim, równolegle rozwijałem pasje górskie i artystyczne. Po dziesięciu latach doświadczeń w fotografii i filmach od eventów, przez portrety, po studio staram się przenosić zdobytą wiedzę w teren, w którym czuję się najlepiej - w góry i lasy.

Największą radość daje mi praca z pełnymi entuzjazmu ludźmi, zarówno wśród organizatorów wyjazdów, producentów sprzętu, czy sportowców, którzy ten sprzęt testują i dzięki swoim uwagom pomagają udoskonalać.

Staram się czerpać od nich inspirację nie tylko do tworzenia jak najlepszych zdjęć czy filmów, ale też do rozwijania się w różnych dyscyplinach sportowych. Narciarstwo zarówno stokowe, jak i freeride, różne odmiany kolarstwa, wspinanie, trekking, bieganie dają mi energię do codziennych wyzwań.

Parafrazując bokserskie powiedzenie - dość słów, niech przemówią obrazy. Jeśli potrzebujesz zdjęć lub filmów swoich produktów, usług lub przygód i styl moich prac jest Ci bliski - zapraszam do kontaktu.

Sławek Skrzeczyński

fb.com/highlightspics @slawek.skrzeczynski
info@highlightsphoto.pl 509 487 970