Sławek Skrzeczyński

Najwspanialszy dzień, najważniejsze zdjęcia

Ślub jest niezwykłym wydarzeniem, w którym z jednej strony wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, a z drugiej - najważniejsze są emocje, nad którymi niełatwo zapanować

Fotografie ślubne zapewnią moc wspomnień na przyszłe, szczęśliwe lata!

Ślub i wesele jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Odmieniają to, kim jesteśmy i świat wokół nas. Żywe wspomnienia zachowane w fotografiach ślubnych wprawiają nas we wzruszenie jeszcze wiele lat po tym, kiedy je wykonano. Warto więc zadbać o to, żeby pokazywały więcej, niż jesteśmy w stanie sami dojrzeć w danym momencie. Dziś panuje kultura przekazu wizualnego i zdjęcia są warte więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Misja fotografa ślubnego – uwiecznić to, co najważniejsze

Rola fotografa ślubnego wiąże się z bardzo unikatowymi przeżyciami. Bycie wśród ludzi w najważniejszym dla nich dniu – rozmowy z nimi, bycie świadkiem ich uśmiechów i łez radości jest wyjątkowym przywilejem. Kluczowe jest odnalezienie wspólnego języka z gospodarzami, zrozumienie czego oczekuje od nas para młoda i ewentualne doradzenie im w wyborze odpowiednich rozwiązań. Chodzi o to, by rozwiązywać, a nie stwarzać problemy – dobry fotograf wtopi się w tło, jednocześnie umiejąc dotrzeć do sedna wydarzeń, a w razie potrzeby - poratuje Ibupromem lub scyzorykiem.

Praca z obrazem nie jest prosta. Wymaga sprzętu, obróbki i umiejętności. Ponad 10 lat doświadczenia, setki niezwykłych realizacji, pokaźne grono zadowolonych klientów, a także ogromna pasja i siła spokoju – to atuty, które sprawiają, że Twoje wesele zostanie uwiecznione w odpowiedni sposób.

Jeśli potrzebujesz fotografa lub ekipy filmowej na ślub, chrzest, albo sesji rodzinnej, narzeczeńskiej, indywidualnej i podoba Ci się styl moich prac - zapraszam do kontaktu.

Sławek Skrzeczyński

fb.com/highlightspics @hlphoto_pl
info@highlightsphoto.pl 509 487 970